Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX

Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!Vic Gentils - Gesigneerde ets - 1981 - 'Het Café' - VII/XX kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  in2art
FA. (24)

582 verkochte items
  • Vic Gentils (1919-1997)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 + 20

Vic Gentils (Ilfracombe, 1918 - Aalst, 1997) kan beschouwd worden als één van de belangrijkste exponenten van het ‘nouveau réalisme’ in Belgie.

Ets van Vic Gentils uit 1981

'Het Café'

Gesigneerd en genummerd.

Afmeting: 44 x 34cm

Afmeting ets: 17 x 20 cm

Oplage: 50 genummerde exemplaren en 20 exemplaren (niet in de handel!) in Romeinse cijfers.

Deze is :  VII/XX

De ets zit los in een omslag met daarop poezie van toneelschrijver en auteur Piet Sterckx.

Gesigneerde colofon en foto worden niet meegeleverd!

In zeer goede staat.

Verzending B: 12€   NL: 20€

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-11-2020 om 10:11
Eindtijd:20-11-2020 om 19:02

Biedingen (2):

rik51
20 nov. / 12:47
€ 40
Palatine
15 nov. / 08:34
€ 35