Walasse Ting - Venus and Ara - Verkocht

Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!
Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!Walasse Ting - Venus and Ara  kopen? Bied vanaf 650!
  • Walasse Ting (1929-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
Passe-partout71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
In potlood gesigneerd en genummerd.
Gedrukt door Rento Brattinga, steendrukkerij  Amsterdam.
Op Velin Arches Blanc.
Ingelijst achter glas.
Ophalen mogelijk.
Verzenden ZONDER glas ivm breukschade.

Ingelijst achter glas.

Walasse Ting (1929-2010)

Chinees ChineesAmerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Centerfo
FA. (17)

526 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
91 cm
71 cm
90 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 650,00
Starttijd:19-07-2018 om 12:44
Eindtijd:22-07-2018 om 21:51
noortje3
22 jul. / 14:18
€ 650