Prachtig werk van Walasse Ting. Een dame met een papagaai in een bloemenzee. Titel; Venus en ara. Gedrukt op ARCHES papier. Zie watermerk.
In de vroege jaren ’40 toonde Walasse Ting een paar tekeningen in waterverf bij een lokale boekhandel in Hong Kong. Hij reisde naar Parijs en vervolgens naar het westen, waar hij zes jaar lang worstelde voordat hij opgemerkt door de COBRA artistieke groep: Karel Appel, Asger Jorn en zijn vriend Alechinsky. In het midden van de jaren ’50 raakte Walasse Ting betrokken bij het 'abstract expressionisme’ en raakte hij bevriend met Sam Francis. Ting was eerder bekend om zijn gedurfde lijnen die vooral poëtisch abstracts waren, net als de bekende kunstenaar Zao Wouki.
Zeer Goed
zie foto's aub.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 28,00
€ 28,00
Europese Unie
€ 30,00