| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1976 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Naakt |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 76.5 x 105.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 37 druk 5 |
Werner Moonen,1940-2011
kleurets uit 1976
gesigneerd rechtsonder
oplage 37 druk 5
beeldformaat 76.5 x 105.3 cm.
kosten verzending in NL en BE € 10.00
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| De ets is in goede conditie | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||