Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn - Verkocht

Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!
Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!Wessel Couzijn - onbekend -toegeschreven aan Wessel Couzijn kopen? Bied vanaf 345!
  • Wessel Couzijn (1912-1984)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpAbstract
Afmetingen22 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht1130 gram
GesigneerdOngesigneerd
Bronzen sculptuur op houten sokkel.
Sokkel is 7.5 x7.5 x 9 cm
Totaal hoogte incl sokkel 22 cm
Toegeschreven aan Wessel Couzijn, (geen signatuur dus niet met volle zekerheid te zeggen)
Heeft wel kenmerken van de het model ontwerp 1947 Koopvaardijmonument, die niet uitgevoerd is in Rotterdam.

Kleine beschadiging onderaan op de hoek van de sokkel,(niet storend)

Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-05-2022 om 21:10
Eindtijd:17-10-2022 om 15:32
SchumanBB
16 okt. / 12:45
€ 400