Wessel Couzijn - proefdruk

Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!
  • Wessel Couzijn (1912-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist Proof

Collectors item: proefdruk van droge naald ets van kunstenaar Wessel Couzijn.  Gesigneerd met potlood. Wessel Couzijn is het meest bekend om zijn  beeldhouwkunst maar hij maakte ook grafisch werk. Zijn werk is verwant aan het het grafische oeuvre van  zijn levenspartner Pearl Perlmuter.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

De ets is op leeftijd maar in goede staat. In de uiterste witrand links een klein scheurtje

Starttijd:19-09-2022 om 12:26
Eindtijd:02-10-2022 om 21:25
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland