Will Leewens - Het kind van de vis - Verkocht

Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!

Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!
  • Will Leewens (1923-1986)
Jaartal1977
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
figuren tegen donkerrood vlak
+

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd1-12-2020 om 17:40
Eindtijd13-12-2020 om 20:45
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken