Willem den Ouden - Waallandschap - Verkocht

Willem den Ouden - Waallandschap kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 200,00

Willem den Ouden - Waallandschap kopen? Bied vanaf 150!Willem den Ouden - Waallandschap kopen? Bied vanaf 150!Willem den Ouden - Waallandschap kopen? Bied vanaf 150!Willem den Ouden - Waallandschap kopen? Bied vanaf 150!Willem den Ouden - Waallandschap kopen? Bied vanaf 150!Willem den Ouden - Waallandschap kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Willem den Ouden (1928)
Jaartal1978
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
Lijst78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/30
Deze twee etsen vormen een door de kunstenaar gewild paar. Zijn dus uitsluitend samen te koop.
Ingelijst in houten lijst. Herkomst: galerie Asselijn, Amsterdam.
Kunnen niet verstuurd worden. Kunnen afgehaald worden in Haarlem. Lijst gratis.

Meteen bij aankoop ingelijst in houten lijst

Willem den Ouden (1928)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
58 cm
78 cm
24 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:10-10-2018 om 13:00
Eindtijd:21-10-2018 om 16:30
Biedingen (5)
Adriaen
21 okt. / 14:45
€ 200
lexiton
21 okt. / 14:45
€ 190
Adriaen
21 okt. / 14:38
€ 180
lexiton
21 okt. / 14:38
€ 170
Adriaen
20 okt. / 11:42
€ 150