Willem Heesen - zonder titel

Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Willem Heesen - zonder titel

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Willem Heesen (1925-2007)
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250 exemplaren
Glasblazer Willem Heesen begon als schuilder en maakte ook tijdens zijn glas

carrière een aantal werken op papier. Zo ook deze fraaie druk.

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-02-2020 om 12:50
Eindtijd:22-02-2020 om 22:35

Biedingen (1):

Pimmager
22 feb. / 22:27
€ 75