Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 45 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De drie werken zijn eenvoudig gelijst in een aluminium frame achter glas. De kwaliteit is uitstekend (zie foto's). het papier weerstaat de tand des tijds. Alle werken zijn gesigneerd en voorzien van plakkaat met betrekking tot de opdracht van de directie van Gispen / Staalmeubel. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoofddorp, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 2-1-2024 om 13:41 |
Eindtijd | 14-1-2024 om 22:21 |
Objectlocatie | Hoofddorp, Nederland |