Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" - Verkocht

Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem Jans Dijk (1881-1970)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Litho
Stijl Realistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 32.5 x 51 cm (h x b)
Passe-partout 45 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De kwaliteit van de afdruk is goed. Op het papier is een heel kleine beschadiging zichtbaar in de linkerbovenhoek. Het passepartout is wat verkleurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25