Willem Rozendaal - De Honden - Kleurenlinosnede - Verkocht

Willem Rozendaal - De Honden - Kleurenlinosnede kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Willem Rozendaal - De Honden - Kleurenlinosnede kopen? Bied vanaf 50!Willem Rozendaal - De Honden - Kleurenlinosnede kopen? Bied vanaf 50!Willem Rozendaal - De Honden - Kleurenlinosnede kopen? Bied vanaf 50!Willem Rozendaal - De Honden - Kleurenlinosnede kopen? Bied vanaf 50!Willem Rozendaal - De Honden - Kleurenlinosnede kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Willem Rozendaal (1899-1971)
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/25
Kleurenlinosnede door W.J. Rozendaal
Voorstelling van De Honden
Losbladig, beeldmaat 38x50, bladmaat 46x57
Gesigneerd in inkt r.o. 'W.J.Rozendaal', genummerd l.o. '10/25'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-09-2018 om 13:24
Eindtijd:06-10-2018 om 20:05
emiliomosini
02 okt. / 21:47
€ 50