| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Expressief portret van Willem Rozendaal van acteur Paul Huf, vader van fotograaf Paul Huf. R.o gesigneerd en gedateerd in pen, l.o staat geschreven in pen "proef (hors série) voor Paul, 18 maart 1959". Afm. blad 51x63 cm. Rechtsboven in het blad zit een kleine scheur die aan de achterkant geplakt is. Linksboven in de hoek en rechtsboven zitten nog twee kleine scheurtjes het geen echter alles wegvalt in het beeld.
Zie ook https://nl.wikipedia.org/wiki/Paul_Huf_(acteur)
Verzending tussen twee platen 15,50, aangetekend 17,15
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
| Garantie | |