Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De zeefdruk is in zeer goede staat. Vlekje in het kader.
Blad met gedichten is eveneens in zeer goede staat.
De buitenkant van de map heeft een paar vlekjes (zie foto's). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede (n-h), Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Heemstede (N-H), Nederland |
Starttijd | 1-10-2022 om 23:13 |
Eindtijd | 10-10-2022 om 20:37 |