Willem Wenckebach - L.W.R.Wenckebach, Havengezicht, Ets op Chine collé - Verkocht

L.W.R.Wenckebach, Havengezicht, Ets op Chine collé kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

L.W.R.Wenckebach, Havengezicht, Ets op Chine collé kopen? Bied vanaf 45!L.W.R.Wenckebach, Havengezicht, Ets op Chine collé kopen? Bied vanaf 45!
  • Willem Wenckebach (1860-1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie ets door L.W.R.Wenckebach.

Voorstelling van een havengezicht met vele schepen.

Gelijst, beeldmaat 15,5x24, lijstmaat 31x40

Gesigneerd in inkt r.o. 'L..R.Wenckebach'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)