Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" - Verkocht

Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 50,00

Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Willem Westbroek (1918-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 etsen op 1 blad van Willem Westbroek. Jaar: 1971.  Met opdracht: "Voor Joop".

Het werk kan in een envelop, tussen karton, voor risico van de koper worden verzonden. De kosten voor Nederland zijn : 5,50 euro. voor België zijn de kosten : 9,50 euro.

Willem Westbroek (1918-1998)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
21 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:08-10-2019 om 09:07
Eindtijd:15-12-2019 om 14:31
iekepiek
15 dec. / 12:17
€ 50