Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurets door Willy Belinfante
Voorstelling getiteld 'Tentamentijd'
Losbladig, beeldmaat 40x30, bladmaat 56x44
Gesigneerd in potlood r.o. 'Willy Belinfante' en getiteld in potlood l.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 27-3-2017 om 12:55 |
Eindtijd | 8-4-2017 om 12:55 |