Litho door Wilm Wouters Voorstelling van twee baadsters aan het strand Losbladig, beeldmaat 18x24, bladmaat 24x30 Gesigneerd in de druk m.o.: 'Wilm Wouters' Uitgave Arti et Amicitiae 1939 Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00