Wim Steijn - Nr 107

Wim Steijn - Nr 107 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Steijn - Nr 107 kopen? Bied vanaf 50!Wim Steijn - Nr 107 kopen? Bied vanaf 50!Wim Steijn - Nr 107 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  OscarKerkhoven

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Wim Steijn (1914-1980)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afmeting pas ik nog aan. Moet nog exact meten.

Voedende vrouw

Wim Steijn (1914-1980)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  OscarKerkhoven

Lid sinds 2022
0 verkochte items
50 cm
60 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:19-03-2022 om 18:17
Eindtijd:02-04-2022 om 21:37
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie