Wim Steijn - Wim Steijn: tekening Spaans landschap - Verkocht

Wim Steijn: tekening Spaans landschap kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

  • Wim Steijn (1914-1980)
TypeTekening / Aquarel

Tekening getiteld "Spanje" r.o.

Afmeting: 30,5x24cm

Goede conditie/ in passepartout

Gesigneerd en gedateerd "W Steijn 68" l.o.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Akersloot, Nederland

ObjectlocatieAkersloot,  Nederland
Starttijd11-2-2018 om 14:25
Eindtijd18-2-2018 om 18:25
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken