Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd

Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931)
Type kunstwerkKunstboeken
Jaartal1980
TechniekSoftcover
OnderwerpBeeldende Kunst
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
Pagina's48

- ca. 1980, uitgegeven door de kunstenaar i s m galerie Broekhoven. Gesigneerd met pen.

- Aquarellen en tekeningen, 1998, softcover, uitgave Peco.

- Veere, 48 pag. softcover 2006

in goede gebruikte staat. Aquarellen en tekeningen heeft een  deukje onderaan, door het hele boekje heen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00

Starttijd30-10-2023 om 20:39
Eindtijd14-11-2023 om 19:07
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland