Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD TWEEZIJDIG
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen
Hans Blanken - Oktobervaart - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi tijdsbeeld van Worm. Gesigneerd en betiteld. De ets kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
de ets zit onder een opgeplakt passe partout. Kom vooraf zelf vooraf even beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 2-3-2021 om 11:12 |
Eindtijd | 14-3-2021 om 21:42 |