Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen - Verkocht

Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!
Grafiek (handgesigneerd)

Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!Wout van Heusden - Portfolio met 10 etsen kopen? Bied vanaf 190!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.7 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35 + 9 proefdrukken I-IX, proefdruk VI

Opbergcassette met 10 gesigneerde etsen, een los colophon en begeleidende tekst van Hans Redeker. Titels:

1.Labyrint, 173 x 194 mm.

2.Wrak, 126 x 218 mm.

3. Ontmoeting, 210 x 177 mm.

4. Ruiter, 123 x 216 mm.

5. Vliegende vormen I, 204 x 197 mm.

6. Vliegende vormen II, 205 x 187 mm.

7. Fragment, 244 x 156 mm.

8. Kop, 205 x 186 mm.

9. Pegasus, 225 x 225 mm.

10. Drie pieken, 170 x 316 mm.

Wouter van Heusden (Rotterdam, 1896 - 1982) maakte aanvankelijk naam als schilder van portretten en stillevens. De laatste hadden vaak een surrealistisch karakter en sloten aan bij het magisch realisme en surrealisme. Later kreeg de grafiek de overhand, aanvankelijk litho's, later alleen nog etsen. Hierbij ontwikkelde hij een unieke techniek met aquatint die contrasteerde met lijnen, waarbij een magische, droomachtige sfeer werd opgeroepen. Van Heusden woonde en werkte in Rotterdam-Zuid.

De cassette is licht beschadigd, de prenten zijn gaaf
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieNijmegen,  Nederland
Starttijd14-10-2019 om 10:38
Eindtijd27-10-2019 om 18:15
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken