Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 43.7 x 33.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35 + 9 proefdrukken I-IX, proefdruk VI |
Opbergcassette met 10 gesigneerde etsen, een los colophon en begeleidende tekst van Hans Redeker. Titels:
1.Labyrint, 173 x 194 mm.
2.Wrak, 126 x 218 mm.
3. Ontmoeting, 210 x 177 mm.
4. Ruiter, 123 x 216 mm.
5. Vliegende vormen I, 204 x 197 mm.
6. Vliegende vormen II, 205 x 187 mm.
7. Fragment, 244 x 156 mm.
8. Kop, 205 x 186 mm.
9. Pegasus, 225 x 225 mm.
10. Drie pieken, 170 x 316 mm.
Wouter van Heusden (Rotterdam, 1896 - 1982) maakte aanvankelijk naam als schilder van portretten en stillevens. De laatste hadden vaak een surrealistisch karakter en sloten aan bij het magisch realisme en surrealisme. Later kreeg de grafiek de overhand, aanvankelijk litho's, later alleen nog etsen. Hierbij ontwikkelde hij een unieke techniek met aquatint die contrasteerde met lijnen, waarbij een magische, droomachtige sfeer werd opgeroepen. Van Heusden woonde en werkte in Rotterdam-Zuid.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De cassette is licht beschadigd, de prenten zijn gaaf | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 14-10-2019 om 10:38 |
Eindtijd | 27-10-2019 om 18:15 |