1e keer aangeboden

Harrie Gerritz - Harrie Gerritz – zeefdruk - in de druk gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Harrie Gerritz – zeefdruk - in de druk gesigneerd
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Valerio Adami - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 50!
Valerio Adami (1935) Italiaans Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
€ 50
Jeroen Olthof - Gouache op papier, Primum Mobile: Universum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jeroen Olthof (1958) Nederlands Gouache op papier, Primum Mobile: Universum - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
€ 250
Bep Toscani - Zeefdruk op papier, Kommunikatie I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Bep Toscani (1940) Nederlands Zeefdruk op papier, Kommunikatie I - Ingelijst
Afmetingen 50 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Eliza Kopec - Set van twee mooie kleurenetsen, A blue & red barbarian in a garden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Set van twee mooie kleurenetsen, A blue & red barbarian in a garden - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Lisette Verkerk - Vogelvrouw kopen? Bied vanaf 150!
Lisette Verkerk (1973) Nederlands Vogelvrouw
Techniek Textiel
Afmetingen 104 x 32 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht 3468 g
€ 150
Eliza Kopec - Set van twee mooie etsen / aquatints, A man with a view + Rode vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Set van twee mooie etsen / aquatints, A man with a view + Rode vrouw - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 86 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ad Arma - Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 95 kopen? Bied vanaf 50!
Ad Arma (1954) Nederlands Handbewerkte zeefdruk op board, Uit de serie 'India' nr. 95
Afmetingen 117 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Mark Verdoes - Fotocollage (gedrukt) op doek, Skin II kopen? Bied vanaf 50!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Fotocollage (gedrukt) op doek, Skin II
Techniek Fotocollage
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Cyril Lixenberg - Zeefdruk op papier, tweeluik, Centre Square - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Cyril Lixenberg (1932-2015) Nederlands Zeefdruk op papier, tweeluik, Centre Square - Ingelijst
Afmetingen 42.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Mark Verdoes - Gemengde techniek op linnen, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Gemengde techniek op linnen, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 82 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!
Royal Leerdam Nederlands Madonna met kind
Afmetingen 24 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Afmetingen 82.5 x 82.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Theo Koster - Gemengde technieken op stevig papier , Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde technieken op stevig papier , Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen 85 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jaroslawa Dankowa - Vader met kind (Brons) kopen? Bied vanaf 250!
Jaroslawa Dankowa (1925-1999) Bulgaar Nederlands Vader met kind (Brons)
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 7 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht 563 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Ad Arma - Zeefdruk op board, Gestalte III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Ad Arma (1954) Nederlands Zeefdruk op board, Gestalte III - Ingelijst
Afmetingen 133 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Juan Garcia Ripolles - Zeefdruk op stevig papier, Zonder titel IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Juan Garcia Ripolles (1932) Spaans Zeefdruk op stevig papier, Zonder titel IV - Ingelijst
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jurjen Ravenhorst - Litho op papier, Maan en Berg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Litho op papier, Maan en Berg - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Juan Garcia Ripolles - Zeefdruk op papier, Zonder titel I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Juan Garcia Ripolles (1932) Spaans Zeefdruk op papier, Zonder titel I - Ingelijst
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Frans Kokshoorn - Sculptuur van hout met metalen elementen kopen? Bied vanaf 150!
Frans Kokshoorn (1947-2021) Nederlands Sculptuur van hout met metalen elementen
Techniek Hout
Afmetingen 50 x 25 x 25 cm (h x b x d)
€ 150
Kantcho Kanev - Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 113 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 159!
Joep Coppens (1940) Nederlands Venus
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 465 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Crail Moansburg - Handbewerkte zeefdruk, Inscribe - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Crail Moansburg Nederlands Handbewerkte zeefdruk, Inscribe - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 96.5 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
14k gouden ring met single cut geslepen diamant tot. 0.15ct – F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 425!
14k gouden ring met single cut geslepen diamant tot. 0.15ct – F/G - VS/SI
Techniek Goud
Afmetingen 0.47 x 0.98 cm (h x b)
Gewicht 3.7 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 425
Clemens Briels - Zeefdruk op papier, Des Caribean - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Clemens Briels (1946) Nederlands Zeefdruk op papier, Des Caribean - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 128 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Lies Lantinga - Set van 2 litho's, Kom kleef in mij & Ik pel... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Lies Lantinga Nederlands Set van 2 litho's, Kom kleef in mij & Ik pel... - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Loek Bos - Warrior a la Henry Moore + boek kopen? Bied vanaf 325!
Loek Bos (1944) Nederlands Warrior a la Henry Moore + boek
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 9 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 520 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Bart Drost - Set van 3 keramieken (wand)borden, Dromeland & Lief baasje & Tussen de coulissen kopen? Bied vanaf 100!
Bart Drost (1955) Nederlands Set van 3 keramieken (wand)borden, Dromeland & Lief baasje & Tussen de coulissen
Techniek Keramiek
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Onbekend - Grote glazen vitrinekasten kopen? Bied vanaf 100!
Onbekend Grote glazen vitrinekasten
Afmetingen 200 x 59.5 x 43 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Hans Innemee - Zeefdruk op geschept papier, Opponing Sheep - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Hans Innemee (1951) Nederlands Zeefdruk op geschept papier, Opponing Sheep - Ingelijst
Afmetingen 37.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop' kopen? Bied vanaf 65!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands Linosnede 'Kop'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 47 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Kees Salentijn - Handbeschilderd keramieken bord, Impressie kopen? Bied vanaf 100!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Handbeschilderd keramieken bord, Impressie
Techniek Keramiek
Afmetingen 40 x 40 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Erich Wichmann - Totale abstractie kopen? Bied vanaf 100!
Erich Wichmann (1890-1929) Nederlands Totale abstractie
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Kees van den Berg - Nature morte avec des fruits et un bouteille de vin kopen? Bied vanaf 350!
Kees van den Berg (1923-2001) Nederlands Nature morte avec des fruits et un bouteille de vin
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Guillaume Bijl - Hermann Lutz kopen? Bied vanaf 100!
Guillaume Bijl (1946) Belgisch Hermann Lutz
Techniek Overig
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!
Albert Zwartjes (1902-1976) Nederlands Kermis te Mechelen
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jules Chapon - Compositie kopen? Bied vanaf 180!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Loes de Haan - Grensloos kopen? Bied vanaf 30!
Loes de Haan (1941) Nederlands Grensloos
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jonneke Kodde - "Twee IJsvogels" kopen? Bied vanaf 725!
Jonneke Kodde (1958) Nederlands "Twee IJsvogels"
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 43 x 27 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
€ 725
Willem Gerard Hofker - Balinees meisje gekleed in een Kabaya kopen? Bied vanaf 75!
Willem Gerard Hofker (1902-1981) Nederlands Balinees meisje gekleed in een Kabaya
Techniek Litho
Afmetingen 19 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Guillaume Bijl - Van Sandt Auction kopen? Bied vanaf 150!
Guillaume Bijl (1946) Belgisch Van Sandt Auction
Techniek Overig
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Kracht door eenheid kopen? Bied vanaf 40!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Kracht door eenheid
Techniek Brons
Afmetingen 9 x 14 x 2.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1148 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Frans van Straaten - "Samengaan II " kopen? Bied vanaf 450!
Frans van Straaten (1963) Nederlands "Samengaan II "
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 20 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Ronald Chapeau - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 1425!
Ronald Chapeau (1969) Nederlands Amy Winehouse
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.425