Veerle Rooms (1947)
Gemengde druktechnieken op papier, Straatengeltje - Ingelijst
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |