5. Age Klink

Age Klink (1940)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Age KLINK (Vlaardingen 1940)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Age Klink - Abstracte compositie - Pentekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Age Klink - Abstracte compositie - Pentekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Eindtijd07-08-2021 om 19:06

Jaartal1986
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Age Klink - Zeefdruk met gedicht, van Bei Dao - 1990 kopen? Bied vanaf 55!

Age Klink - Zeefdruk met gedicht, van Bei Dao - 1990

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd08-07-2021 om 20:14

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst