5. Alphonse Legros

Alphonse Legros (1837-1911)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Geboren te Dijon in 1837 en overleden te Watford in 1911.

Frans Engels

Alphonse Legros - stadsgezicht (niet de echte titel) kopen? Bied vanaf 65!

Alphonse Legros - stadsgezicht (niet de echte titel)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-06-2021 om 21:41

TechniekDroge Naald
Afmetingen27 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst