5. Ana Godel

Ana Godel (1935)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Ana GODEL (Buenos Aires 1935)

Argentijns

Laatste
kans
Ana Godel - Litho, Cahiers de Botanique kopen? Bied vanaf 30!

Ana Godel - Litho, Cahiers de Botanique

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd25-07-2021 om 20:01

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst