5. Andries Pauli

Andries Pauli (1600-1639)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Andries PAULI I (Antwerpen 1600 - Antwerpen 1639)

Belgisch Nederlands

Andries Pauli - Le Triomphe de l'Entrée de la REYNE MERE DV ROY TRESCHESTRIEN kopen? Bied vanaf 50!

Andries Pauli - Le Triomphe de l'Entrée de la REYNE MERE DV ROY TRESCHESTRIEN

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorteodorus

Eindtijd11-02-2021 om 22:44

Jaartal1632
TechniekGravure
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst