5. Anton Funke Kupper

Anton Funke Kupper (1869-1955)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Anton FUNKE KÜPPER

Duits Nederlands

Anton Funke Kupper - Anemoontjes op de vaas kopen? Bied vanaf 650!

Anton Funke Kupper - Anemoontjes op de vaas

Geplaatst doorcleansilver

Eindtijd19-03-2021 om 20:41

Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst