5. Arend Jean Adriaan Hagen

Arend Jean Adriaan Hagen (1896-1967)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Arend Jean Adriaan HAGEN (Kampen 1896 - Rotterdam 1967)

Arend Jean Adriaan Hagen - Landschap kopen? Bied vanaf 90!

Arend Jean Adriaan Hagen - Landschap

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd25-04-2021 om 22:39

Jaartal1956
Afmetingen82 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst