5. Arie van Leijen

Arie van Leijen (1921)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Arie van LEIJEN (Hensbroek 1921)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Arie van Leijen - GEMAAL HENSBROEK - NAIEF zoals NAIEF moet zijn!!! kopen? Bied vanaf 175!

Arie van Leijen - GEMAAL HENSBROEK - NAIEF zoals NAIEF moet zijn!!!

Geplaatst doorAlkmaarde12de

Jaartal1989
Afmetingen58 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Arie van Leijen - de MOLEN van HENSBROEK - NAIEF zoals NAIEF moet zijn!!! kopen? Bied vanaf 175!

Arie van Leijen - de MOLEN van HENSBROEK - NAIEF zoals NAIEF moet zijn!!!

Geplaatst doorAlkmaarde12de

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Arie van Leijen - SNEEUW en IJSPRET - NAIEF zoals NAIEF moet zijn!!! kopen? Bied vanaf 175!

Arie van Leijen - SNEEUW en IJSPRET - NAIEF zoals NAIEF moet zijn!!!

Geplaatst doorAlkmaarde12de

Jaartal1989
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst