5. Arnoldus Oldenhave

Arnoldus Oldenhave (1905-1997)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Arnoldus OLDENHAVE (Hengelo, 1905 - Amsterdam, 1997). Op zesentwintigjarige leeftijd naar Amsterdam verhuisd om daar resp de Avondtekenschool en het Instituut Piersma te doorlopen (leerling van Johan Piersma. Vooral bekend geworden door zijn pasteuze expressionistische (Amsterdamse)stads en pleingezichten.

Arnoldus Oldenhave - Olieverf: de Damrak met op de achtergrond de beurs van Berlage kopen? Bied vanaf 275!

Arnoldus Oldenhave - Olieverf: de Damrak met op de achtergrond de beurs van Berlage

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 20:39

Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst