5. Bob Lokhorst

Bob Lokhorst (1900-1972)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Naamsvariant is Willem Frederik Lokhorst. Bob Lokhorst werd geboren in Amsterdam in 1900 en overleed in Houthem (Valkenburg a.d. Geul) in 1972. Hij was leerling van het instituut Piersma te Amsterdam en van de Akademie van K_nste te Berlijn o.l.v. Arthur Kampf. Hij woonde en werkte in Amsterdam, Berlijn, Parijs (1926 ? 1942) en Soest.Deze veelzijdig kunstenaar maakte tekeningen, aquarellen, schilderijen, etsen, maskers, hout ?en linosneden. Zijn werk werd onder meer ge_xposeerd in Laren, Utrecht, Den Haag en diverse Franse tentoonstellingen (zoals Salon des Indep_pendants). Hij schilderde landschappen, portretten en stillevens.

Bob Lokhorst - Confolens (Charente) kopen? Bied vanaf 20!

Bob Lokhorst - Confolens (Charente)

Geplaatst doorSuperstoel

Eindtijd26-05-2021 om 22:45

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen29.8 cm x 21.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst