5. Burhan Kum

Burhan Kum (1962)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
Burhan Kum - acryl op doek: Trompe l'oeil - I - 2007 kopen? Bied vanaf 1250!

Burhan Kum - acryl op doek: Trompe l'oeil - I - 2007

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 21:33

TechniekAcryl
Afmetingen44.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst