5. Carel Blazer

Carel Blazer (1911-1980)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Carel Blazer (Amsterdam 1911 - Nijmegen 1980)

Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 299!

Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd25-04-2021 om 19:56

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout