5. Chris de Bueger

Chris de Bueger (1948)

3 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Chris de BUEGER (Amsterdam 1948)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Chris de Bueger - Zeefdruk: Gelijktijdig kopen? Bied vanaf 35!

Chris de Bueger - Zeefdruk: Gelijktijdig

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen66 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Chris de Bueger - Litho - 1974 kopen? Bied vanaf 35!

Chris de Bueger - Litho - 1974

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Afmetingen63 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst