5. Christiaan Hagen

Christiaan Hagen (1630-1695)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Christiaan HAGEN (Bremen 1630/1639 - 1695)

Nederlands Duits

Christiaan Hagen - Gravure, Portret van Admiraal Michiel de Ruyter (Vlissingen 1607-Syracuse 1676) kopen? Bied vanaf 35!

Christiaan Hagen - Gravure, Portret van Admiraal Michiel de Ruyter (Vlissingen 1607-Syracuse 1676)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd03-08-2021 om 20:45

Periode< 1800
Afmetingen19.5 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout