5. Christiaan Pointl

Christiaan Pointl (1889-1966)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Christiaan POINTL (Hallein (Oostenrijk) 1889 - Bloemendaal 1966)

Christiaan Pointl - Interieur met Volendammer visser en vissersvrouw kopen? Bied vanaf 125!

Christiaan Pointl - Interieur met Volendammer visser en vissersvrouw

Geplaatst doorMarieChristine

Eindtijd30-07-2021 om 22:54

Afmetingen66 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst