5. Cor Dik

Cor Dik (1906-1976)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Cor DIK (Zaandijk 1906 - Amsterdam 1976)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Cor Dik - Fraaie krijttekening van Assendelft uit 1929 kopen? Bied vanaf 115!

Cor Dik - Fraaie krijttekening van Assendelft uit 1929

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 22:54

Jaartal1929
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Cor Dik - Kind aan de borst kopen? Bied vanaf 15!

Cor Dik - Kind aan de borst

Geplaatst doorHarryWesterdok

Eindtijd11-06-2021 om 15:00

Jaartal1934
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst