5. Cornelis Gerardus 't Hooft

Cornelis Gerardus 't Hooft (1866-1936)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Cornelis Gerardus 't HOOFT (Dordrecht 1866 - Amsterdam 1936)

Cornelis Gerardus 't Hooft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!

Cornelis Gerardus 't Hooft - Landschap

Geplaatst doorvermeire

Eindtijd12-02-2021 om 19:44

Jaartal1921
Afmetingen56 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst