5. Dan Geesin

Dan Geesin (1970)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Dan GEESIN (London 1970)

Nederlands Engels

Dan Geesin - # Moeder en kind # 1993, mint- kopen? Bied vanaf 69!

Dan Geesin - # Moeder en kind # 1993, mint-

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorsilkart

Eindtijd13-05-2021 om 22:12

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst