5. Daniel den Hengst

Daniel den Hengst (1909-1992)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Delft 1909 - Delft 1992schilder , tekenaar leerling van Hendrik RaabwerkzaamDelft 1948 - 1949 Zuid-Afrika 1949 - 1966 Lijdenburg en Johannesburg (Scheen 1969-1970); 1965 Delft 1966 - 1992 bron ; rkd

Daniel den Hengst - IJzerplatenschuur landschapje kopen? Bied vanaf 90!

Daniel den Hengst - IJzerplatenschuur landschapje

Geplaatst doorMartha

Eindtijd04-03-2021 om 22:00

Jaartal1972
Afmetingen39 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst