5. Dinie Kuilman

Dinie Kuilman (1935)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Dinie KUILMAN (Almelo 1935) Werkte ook onder de naam: Dinieks

Laatste
kans
Dinie Kuilman - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Dinie Kuilman - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:32

Jaartal2011
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst