5. Dirk Roggeveen

Dirk Roggeveen (1872-1955)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Dirk ROGGEVEEN (1872 Anna Paulowna - 1955 Amsterdam)

Dirk Roggeveen woonde en werkte in Warmond tot 1900, Amsterdam, Brussel, Leiden tot 1906, Laren tot 1908, Hillegersberg na 1908 en Bilthoven na 1922. Verder woonde en werkte hij later nog in Wassenaar, Warnsveld, Blaricum, Zoelen, Tiel, Rotterdam, Rijnsburg, De Bilt, Groesbeek en Baarn. Dirk Roggeveen was een leerling van D.A. Kooreman te Leiden. Genre en techniek: schilderijen, tekeningen, litho’s en etsen; bloemen, stillevens en landschappen; tot 1916 traditionele landschappen in de trant van de Haagse School, daarna pointillisme en gebruik van fellere kleuren.

Dirk Roggeveen - (1872-1955) Boerin voert de konijnen in de schuur. kopen? Bied vanaf 95!

Dirk Roggeveen - (1872-1955) Boerin voert de konijnen in de schuur.

Geplaatst doorBazel20

Eindtijd29-07-2021 om 20:21

Afmetingen77.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst