5. Flip Hamers

Flip Hamers (1909-1995)

2 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Flip HAMERS (Amsterdam 1909 - ?? 1995)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Flip Hamers - liggend poserende naakte vrouw kopen? Bied vanaf 40!

Flip Hamers - liggend poserende naakte vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Eindtijd07-08-2021 om 21:00

TechniekAquarel
Afmetingen66 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Flip Hamers - Huisje met water kopen? Bied vanaf 125!

Flip Hamers - Huisje met water

Geplaatst doorBianca_1966

Eindtijd18-04-2021 om 20:48

Jaartal1934
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst