5. Frans Clement

Frans Clement (1941)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Frans CLEMENT (Eindhoven 1941)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Frans Clement - De spoel kopen? Bied vanaf 75!

Frans Clement - De spoel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Clement - Nieuwbouw kopen? Bied vanaf 90!

Frans Clement - Nieuwbouw

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Clement - De schraag kopen? Bied vanaf 85!

Frans Clement - De schraag

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst