5. Frans Lammers

Frans Lammers (1911-1966)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Frans LAMMERS (Hilversum 1911 - Haarlem 1966)

Frans Lammers - C4165-2, Haven van Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!

Frans Lammers - C4165-2, Haven van Rotterdam

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd30-05-2021 om 19:52

Afmetingen51 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst