5. Frans van der Heide

Frans van der Heide (1936)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Frans van der HEIDE (Schiedam 1936)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Frans van der Heide - Onbekend, Afrikaanse figuren kopen? Bied vanaf 150!

Frans van der Heide - Onbekend, Afrikaanse figuren

Geplaatst doorValkenier

Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans van der Heide - Onbekend waarschijnlijk zijn de figuren Massai kopen? Bied vanaf 150!

Frans van der Heide - Onbekend waarschijnlijk zijn de figuren Massai

Geplaatst doorValkenier

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans van der Heide - Bedouinen kopen? Bied vanaf 150!

Frans van der Heide - Bedouinen

Geplaatst doorValkenier

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst