5. Fred Couprie

Fred Couprie (1948)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Fred COUPRIE (Den Haag, 1948)

Fred Couprie - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 20!

Fred Couprie - Gesigneerde ets

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 20:33

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen34.6 cm x 44.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst